TS Wisła Kraków - Sekcja szachy - Edukacja, nauka, zabawa!

Pon-Pt: 08:00 - 18:00

Zapraszamy do zapisów!

Osiągnięcia

Dołącz do profesjonalistów!

Zadzwoń +48 (12) 630-45-00

ul. Reymonta 22, Kraków

Są z nami

 

Działalność Sekcji Szachowej TS Wisła Kraków wspierają:

 

 

 

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

 

Województwo Małopolskie wspiera naszą działalność od wielu lat. Współpraca układa się we wzorowy sposób.

 

Jeden z największych naszych Sponsorów IX Międzynarodowych Mistrzostw Krakowa 2018 w Szachach
Lata doświadczenia w produkcji łososia wędzonego utwierdziły nas w przekonaniu, że tajemnica wyjątkowego smaku naszych produktów tkwi w połączeniu tradycyjnych receptur z nowoczesnym procesem produkcji. Takie połączenie pozwala nam produkować smaczne i zdrowe produkty, pozbawione jakichkolwiek barwników i konserwantów, które smakują wyśmienicie zarówno na ciepło, jak i na zimno.

 

Computer Alliance
Computer Alliance LTD działa na rynku od 2012 roku. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, by w Twojej ręce trafił najlepszej jakości sprzęt poleasingowyTylko od największych światowych producentów, zawsze w przystępnej cenie !

 

Mokate jest jedną z niewielu polskich firm, które mogą pochwalić się wielopokoleniową tradycją. Początki firmy rodzinnej, jaką jest teraz „Mokate”, sięgają roku 1900, kiedy to członkowie rodziny Mokryszów stali się właścicielami sklepu kolonialnego w małej miejscowości na terenie dzisiejszych Czech. Obecnie Grupa Mokate składa się z ośmiu przedsiębiorstw: działających w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, które eksportują swoje produkty do prawie wszystkich krajów na świecie.


Firma TPLink jest globalnym dostawcą produktów sieciowych. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 100 krajach.

Sklep Veto – nasza sponsor który wspiera nas ciekawymi grami

Egmont – księgarnia internetowa nie tylko z książkami.

Krajowa Rada Spółdzielcza w Krakowie

Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych im.Franciszka Stewczyka w Warszawie