TS Wisła Kraków - Sekcja szachy - Edukacja, nauka, zabawa!

Pon-Pt: 08:00 - 18:00

Zapraszamy do zapisów!

Osiągnięcia

Dołącz do profesjonalistów!

Zadzwoń +48 (12) 630-45-00

ul. Reymonta 22, Kraków

Ranking

 Członkami naszej sekcji jest  ponad 100 osób. Są to głównie dzieci i młodzież z Krakowa i okolic gdzie prowadzimy zajęcia szachowe.
Do naszego klubu może zapisać się każdy chętny. 

 

LISTA RANKINGOWA    

 

Imię Nazwisko  Kategoria
 Pzszach
ELO
1 Matuszewski Michał IM 2400 2485
2 Arkadiusz Leniart IM 2400 2479
3  Klekowski Maciej IM 2400 2467
4  Michał Skalski IM 2300 2441
 Radosław Barski K++ 2400 2407
5 Dariusz Mikrut IM 2400 2406
7 Maciej Brzeski M 2300 2339
8  Mateusz Kuzioła FM 2200 2300
9 Jerzy Kyć K 2200 2214
10 Maria Leks WCM 2200 2129
12  Grzegorz Słabek K 2000 1953
13 Bartosz Warchoł – J I 2000 1881
14 Patrycja Waszczuk- J K 2000 1758
15 Sebastian Krzemiński I 2000 1778
 16 Piotr Jantos II+ 1800 1748
 17 Wojciech Urbański – J II 1800 1632
18 Piotr Litwiniuk I 2000 1682
 19 Andrzej Kulesza – J I 2000 1717
20 Marek Stachura  II 1800 1594
21  Renata Gaudyn I 1800 1585
22 Ireneusz Kurczyna  II+ 1800 1527
23 Jacek Przybylski II 1800 1528
24 Michał Berek I 1800 1505
25 Andrzej Kosztyła II 1800 1446
26  Natalia Myśliwiec – J I 1800 1371
 27 Karol Starzyk – J II 1800 1357
 28 Łukasz Soblega – J  II  1800  1447
29 Konrad Włodarczyk – J II 1800 1330
30   Mikołaj Krupiński – J  II 1800 1472
31 Tomasz Pukło III 1600 1288
32 Radosław Radoń III 1600 1273
33 Mateusz Wąsik – J II 1800 1375
34 Robert Wydmański II 1800 1322
35 Szymon Wydmański – J II 1800 1319
36 Paweł Zborowski – J II 1800 1192
37 Magdalena Pudełko – J II+ 1600 1202
38 Maciej Krupiński III 1600 1166
39 Mateusz Baran – J II 1800 1129
 40 Mikołaj Stachura – J III 1600 1138
41 Jakub Kurczyna – J II 1800 1102
42 Jarosław Pietraszewski – IA I 2000
43 Leszek Tumm II 1800
44 Katarzyna Tumm I 1800
45 Kacper Heretyk – J III 1600
46 Antoni Niemczura – J III 1600
47 Bogdan Śliwiński III 1600
 48 Magdalena Wójtowicz – J III 1400
49 Błażej Dratwa – J IV 1400
50 Mateusz Bożek – J IV 1400
51 Jakub Pruszczak – J IV 1400
 52 Olaf Kaszuba – J IV 1400
 53 Konstanaty Sarek – J IV 1400
54  Aleksander Sobelga – J
IV 1400
55 Tymon Śliwiński – J IV 1400
56  Antoni Robaczewski – J IV  1400
57 Ewa Kaszuba – J  IV  1400
58  Jakubiec Maurycy – J  IV  1400
59 Maksym Doroba – J IV 1400
 60 Wiktor Gruszka – J IV 1400
 61 Kluba Andrzej – J V 1200
 62 Igor Kaszuba – J V 1200
 63 Bartosz Krupiński – J  V  1200

Legenda

J – Junior
IA – sędzia klasy międzynarodowej
(B) – ranking międzynarodowy Blitz (zawodnicy nie posiadają rankigu w szachach klasycznych)

W tabeli umieszczone są osoby aktywne z kategoriami szachowymi, które posiadają ranking międzynarodowy ELO lub krajowy Polskiego Związku Szachowego.

Więcej na temat rankingu można przeczytać tutaj